Konseptimiz

Hayatinizin yol arkadasi
Bu güne kadar gönlünüzden ziyade, gözünüze hitap eden
insanlara ilgi duyuyordunuz. İlk bakısta dış görünüşünden hoşlanmadığınız, fakat aslında size uygun bir çok güzel kalpli insanları fark edemeden, yanlarından geçip gittiniz.

Bugüne kadar gözlerinize ne kadar da çok aldandınız! İşte bu konuda size bir çözüm sunuyoruz ve sizi Kısmetim.eu sitesine davet ediyoruz. Sitemizin kuruluş amacı yüzeysel fikirleri değiştirmektir.

Gözünüzle değil, gönlünüzle doğru eşi seçmeye imkan vermektir. Bol bol konuşun, dertleşin ve muhabbet edin.

Bu kişi size hitap ediyor mu?
Onunla mutlu olabileceğinizi düşünüyor musunuz? Onunla bir ömür geçirebileceğinize inanıyor musunuz? Bu sorulara evet olarak cevap verebildiğiniz zaman, her şey hoşunuza gittiği takdirde, artık tanışma zamanı geldiğini düşünüyorsanız, Bulusmaya karar alabilirsiniz. Tabii ilk oce sitemizde bol bol muhabbet ettikten sonra. Aceleye seytan karisir bosuna dememisler.

Tabi bizde özgürsünüz. Fotoğrafınızı yayınlamak isterseniz yayınlayabilirsiniz

STOP Deyince STOP
İki taraf içinde geçerli olmak üzere, sohbete devam etmek istenmediğinizde, STOP yazarak, karşı tarafa konuşmayı kesmek istediğinizi bildirebilirsiniz.

Karşı taraf bu durumda kesinlikle ısrarlı davranarak, muhabbeti sürdürmeyi çalışarak, rahatsiz etmemeli. STOP işaretine rağmen, karşı taraf yazmaya devam ederse, üyenin bağlantısı öncellikle 1 ay dondurulur. Bu ikazdan sonra yine kendisi ile görüşmek istemeyen kişileri rahatsız ederse, ikinci defa uyarılmadan, tamamen siteden çıkarılır.

Ciddi düşünen
Sitemizin konsepti tamamen gizlilik ve mahremiyet üzerine kurulmuştur. İki tarafın da kimliği ilk başta gizli tutulacaktır. Burada sadece ciddi düşünen ve kendi gönüllerine uygun bir hayat dostu arayan kişiler vardir.

YÜKSEK ÜYE NEDIR ? Extra ücret ödeniyormu?
Yüksek üye olmak demek, hakkindaki bilgileri kimliğini göndererek doğrulamis üye demektir. Karşi tarafa garanti vermek demektir.

Yüksek üye olmak 100% Bedava’dir

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CRÉER UN NOUVEAU COMPTE

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up