Genel Kondisyonlar

GENEL ANLASMA-SÖZLESME

1- SÖZLESME

CESUR MEDIA Sitesi ” Kismetim.eu ” ile  Üye arasında düzenlenmiş bu sözlesme elektronik onaylanması anında karşılıklı olarak yürürlülüğe geçecektir. Üye olmadan önce aşağıdaki sözleşmenin maddelerini tamamını dikkatle okuyup, elektronik ortamda üye tarafından onaylanması anında karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir

2- UYELIK DERECESI

2.1- Sitemizin web adresi: www.Kismetim.eu dür

2.2- Sitemize üye olmak için genel uyelik sözleşmesi’ni okudum, sartsiz kosulsuz tamamini kabul ediyorum ifadesinin başındaki kutucuğu işaretlemiş olup onaylamaniz gerekiyor.

2.3- Sitemizde iki derece Üyelik var. Kontrol edilmiş veya kontrol edilmemiş üyelik vardir

2.4- Kontrol Edilmemiş üyelik

Kimlik vermek mecbutiyetinde degilsiniz. Tabii bu durumda, karsi tarafta ciddiyetsizlik yaratir ve sizinle temasa geçmek istemeyenlerin sayisi yuksek olur.

2.5- Kontrol Edilmiş üyelik

– Kontrol edilmis uyu olabilmek için en az 1 ay sitemizde üye olmaniz gerekiyor

– Kimlik gonderdikten sonra, ekibimiz tarafindan, hakkinizdaki bilgileri kontrol etmek için iletisim kurulabilir.

– Diger üyeler sizin ciddi oldugunuzu görüp size daha fazla deger verirler.

– Kismetinizi bulma sansiniz yükselir. Profilinizde Kontrol Edilmemiş gösterisi bulunmaktadir

2.6- Kontrol Edilmemek, hakkinizda yalan bilgi vermek demek degildir.

Yalan veya yalnis bilgi verdiginizde üyelik hesabiniz 1 ay dondurulacaktir. Er hangi para geri iade söz konusu olamaz.

3- ÜYE HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 – Sitemize üye olabilmek için 18 yasinda olmaniz sart

3.2 – Sitemizdeki istemis oldugumuz bilgileri dogru olmali

3.3 – Kendinizi en güzel sekilde tanitmak

3.4 – Beklentilerinizi detayla anlatmak

3.5 – Sitemizde herhangi bir siyasi veya din gorusunuzun propagandasi yapilmasi yasak

3.6 – Direkt veya yan yollardan reklam yapmak yasak

3.7 – Mesajlariniz suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasalara aykırı bilgi içeremez.

3.8 – Üyeler arasinda konusmalariniz, Kismetim sitemizin disinda kullanilmasi kesin yasak

3.9 – Hakkinizda bilgi bölümünde özel iletisim bilgileri verilmemek ( Telefon – Mail – Sosyal medya …)

3.10- Üyelerin, kendi aralarında site aracılığıyla yaptıkları özel mesajlaşmalar da dahil olmak üzere sitede yaptıkları her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir. 

3.11 – Üyelerin birbirlerine gönderdiği mesajlar ile ilgili olarak Kismetim sitesi hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. İşbu sebeple Kismetim  uğrayabileceği her türlü zarara karşılık üyeye rücu hakkı saklıdır.

3.12 – Başka bir üyenin gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez

3.13 – Bir üye, sitemizde bulunan baska üyelerin hakkinda dedi kodu yapilmasina izin verilmez

3.14 – Kismetim.eu sitemizin prensiplerine haykirida bulunan bir üye sitemizde kalma izini verilmez.

3.15- Kismetim.eu sitemizde özel telefon numarasini veren üyeler, site disinda baslarina gelen sorumlarda Sitemizi sorumlu çikaramazlar. Bu neden le özel mesajlarinizda özel bilgilerinizin verilmemesi rica olunur

3.16 – üye istedigi an Sitemizden uyeligini durdurabilir

3.17 – Odenmis ücret geri iade edilmez.

3.18 – Üyeler arasinda, Özel mesajlarinda er hangi bir saygisizlik küfür kabul edilemez.

3.19 – Bir üye baska bir uyeyi rahatsiz ediyorsa, rahatsiz eden uyunin hesabi 1 ay dondurulur.

3.20 – Bir uye özel mesajlarinda baska bir üyeye STOP dedigi anda her sey durmali.

3.21 – STOP Diyen üye STOP unu kaldirmadigi takirde, STOP yiyen üye kesinlikle cevap yazmamali. Israr eden üyenin hesabi 1ay dondurulur.

3.22 – Hesabi 1 kere dondurulmus üye tekrar baska üyeyi rahatsiz ediyorsa hesabi kapatilir.

4- KISMETIM’IN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1- Üyeler tarafindan sitede sunulan içerikleri  uygun görülmediginde her zaman değiştirebilme veya silme hakkını saklı tutmaktadır. Bu hakki süre vermeden kullanabilir.

4.2- Üyeler arasinda, site üzerindeki yönlendirmeler paylasimlar, web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu linkler vasıtasıyla erişilen portallar veya web sitelerinden sunulan hizmetler, bunların içeriği hakkında Kismetim’in herhangi bir sorumluluğu söz konusu olamaz.

4.3- Kismetim sitemizi daha etkili olmasi için güncellestirmekte doğan veya doğabilecek zararlar hakkinda Kismetim Sitemiz sorumlu tutulamaz.

4.4- Genel kurallarimiza haykiri mesajlar silinebiliniz ve bu mesaj ve içeriği giren üyenin üyeliğine herhangi bir ihbar yapmadan son verebilir.

4.5- Sitemizde kaynaklanan hatalar, bozulma,silinme gibi teknik sorunlardan dolayı Üye’nin yaşayacağı sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

4.6-  Üyeler tarafindan sitemize gelen bütün zararlari karsilamak için, zarar veren üyeye karsi tüm hukuk islemleri alinir.

4.7- Kismetim, üye olmak için ödeme modüllerinde yasanan zararlarinda iade işlemi konusunda yaşanan aksaklıklar ve sorunlar konusunda sorumlu tutulamaz. Hiçbir dolaylı veya direkt maddi, manevi zararından sitemiz sorumlu değildir.

4.8- Site’de yayınlanan ve Üye profillerinde yer alan her türlü bilgi ( görüntü, yazı, fotoğraf ve diğer … ) Sitemizin izni olmadan diğer medyalarda  ( internet, gazete, televizyon, radyo, dergi … ) yayınlanamaz.

4.9- Site’de yer alan tüm içerik, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun dördüncü maddesinin yedinci bendi olan, ile koruma altında olduğu gibi eser niteliğindeki içerik ayrıca hukuki korumaya tabidir.

4.10- Kismetim’in tasarımi, html kodu , metin, imge sınırlı olmamak kaydıyla, tüm unsurlar sitemize aittir. Uğranılan zararlardan dolayı Kismetim’den talep edilen tazminat miktarını, mahkeme masrafları ve avukatlık ücreti de dahil olmak üzere karşılamakla yükümlü olacaklardır.

5 – UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu Sözleşmenin uygulanmasında ve bu sözleşme dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetiminde Fransiz Hukuku uygulanacaktır. İşbu sözleşmeden dolayı doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde Paris Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

6-SÖZLEŞMENİN FESHİ

İşbu sözleşme üyenin üyeliği iptal edilinceye veya üye üyelikten istifa edinceye kadar yürürlükte kalacak ve taraflar arası hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecektir. Kismetim, üyelerin işbu sözleşmede belirtilen hükümleri ve site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin benzeri kuralları ihlal etmeleri durumunda sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecek ve üyeler fesih sebebiyle Kismetim’in uğradığı tüm zararları tazmin etmekle yükümlü olacaktır.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CRÉER UN NOUVEAU COMPTE

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up